10+ Adet Geleneksel Mor Kuşkonmaz Tohumu- Özel Tür

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 26.305
Fiyat:
62,91 TL
İndirimli Fiyat (%8) :
57,87 TL
Kazancınız 5,04 TL
5,43 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
GELENEKSEL MOR KUŞKONMAZ TOHUMU- 10+ TOHUM
ASPARAGUS PRECOCE D'ARGENTEUIL
 
 
 
-Yıllardır satışını yaptığımız Mary Washington Kuşkonmaz tohumlarından sonra özel kuşkonmaz türleri arasında yer alan Geleneksel Mor Kuşkonmaz Tohumlarından yetiştireceğiniz kuşkonmazlarıda beğeneceğinize inanıyoruz. Mor kuşkonmaz geleneksel Fransız türlerindendir. Precoce D\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'argenteuil Fransızcada Argenteuil\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'in erkenci varyetesi anlamına gelmektedir. Argenteuil Fransada bir yerleşim yeridir ve büyük miktarda kuşkonmaz yetiştiriciliği yapılan bölgelerden biridir. Mor kuşkonmaz tohumunun mazisi 1800\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'lü yılların sonuna dayanmaktadır. O zamandan bu zaman halen popülerliğini koruyan ve özellikle lezzetiyle dikkat çeken kuşkonmaz türlerindendir. Mor kuşkonmazın en önemli özelliği bir çok kuşkonmaz türünün hasat vermesi 3 sene sürerken mor kuşkonmazda bu süre 2 senedir.
 
Kuşkonmaz mutfaklarımızın en değerli sebzelerindendir. Bunun sebebi kolay yetişen ve hızlı hasat veren bir tür olmamasından kaynaklanmaktadır. Çimlenme 2-3 hafta arası sürsede hasata 2 yıl civarında gelmektedir, 2 yıldan sonra yüz güldüren bir sebzedir kuşkonmaz. Her sene düzenli mahsul vermeye devam eder.
 
Hasat zemine yakın yerden kesilerek yapılır.
 
 
Kuşkonmaz kalori oranı çok düşük olan bir sebzedir. B6 vitamini, potasyum ve diğer mineraller açısından çok zengindir.
 
 
Tohumlar ekim öncesi 24-48 saat arasında ılık suda bekletilmelidir. Bu çimlenme hızını arttıracaktır.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
 
-Tohum Dünyası olarak sebze türleri ait en kaliteli tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
 
-10+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu469
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
86cd60bf-f0d3-46f0-9651-96ee3c89e129

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.