10+ Adet Bidwell Casaba Dev Kavun Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

BİDWELL CASABA DEV KAVUN TOHUMU- GELENEKSEL- 10+ TOHUM

CUCUMIS MELO

 
 
-Heirloom dediğimiz geleneksel türde, ismini Amerikan sivil savaşında General Bidwell"den alan kavun türüdür. Bidwell Casaba Kavunu 35 cm"ye ulaşan boyu, 23-24 cm"ye ulaşan genişliği ve 8 kg"a kadar ulaşabilen ağırlığıyla büyük boy kavun türleri arasında geçmektedir. Meyvesi çok tatlıdır ve kolay adapte olan bir tür olmasından dolayı yetiştiriciler tarafından çok tercih edilen bir türdür.
 
Bidwell Casaba kavun tohumları diğer kavun türlerine göre daha büyük boydadır.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
 
Tohum ekimine havalar ve toprak ısısı arttıktan sonra başlanır. Kavun genel olarak sıcak havaları seven bir meyve türüdür.
 
 
Şaşırtma işleminden itibaren 90 günde hasata gelir.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal ürünlerinizi yetiştirebilirsiniz.
-10+ tohum içermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu260
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
eee9000e-bc67-44a8-9b8b-b195f61a8422

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.